Kozmetické kurzy,Akreditovné kozmetické kurzy

Akreditované kurzy

Všetky kurzy sú akreditované Ministerstvom školstva SR a majú celoštátnu platnosť. Uchádzači, evidovaní na ÚPSVaR, môžu využiť financovanie cez projekt RE-PAS so 100% preplatením kurzu.

KOZMETIK – KOZMETIČKA

Cena:

1490 €

KOZMETIK – KOZMETIČKA Večerný a Víkendový kurz

Cena:

1590 €

KOZMETIK – KOZMETIČKA Individuálny kurz

Cena:

2500€

"Vzdelávanie Vám dáva moc dosiahnuť v živote to, čo si prajete.“

Lydia Sarfati

Kozmetické kurzy,Akreditovné kozmetické kurzy

F.A.Q.

Často kladené otázky

14 dní pred začiatkom kurzu Vám zašleme faktúru na  zvyšnú sumu. Po uhradení tejto faktúry od nás dostanete podrobné informácie k nástupu na kurz a ostáva Vám už iba odpočítavať dni do jeho začiatku.

Skúška pozostáva z vedomostí a zručností, ktoré nadobudnete počas kurzu. Je zložená z teoretickej časti – písomného testu a praktickej časti, počas ktorej preukážete získané zručnosti na modelke.

Termín kurzu je možné po dohode s poskytovateľom presunúť podľa dohody. Zrušiť rezerváciu je možné do 14 dní pred začiatkom kurzu. Rezervačný poplatok je nevratný.

Áno, samozrejme. Po dohode s lektorom je možné si vynechanú hodinu nahradiť v inom vhodnom termíne.

RE-PAS je projekt ÚPSVaR na podporu zamestnanosti. Vďaka tomuto projektu môže uchádzač o zamestnanie, po splnení podmienok, požiadať o 100% preplatenie nášho akreditovaného kurzu. Viac informácií nájdete tu.  

Nie, akreditovaný kurz Vás oprávňuje na vykonávanie činnosti/povolania. Avšak na otvorenie vlastnej prevádzky kozmetického salónu, či salónu krásy potrebujete mať otvorenú živnosť, a teda je potrebné, aby ste absolvovali živnostenské skúšky. Radi Vám s nimi poradíme/pomôžeme.